اخبار و اطلاعیه ها

فروش ویژه ماه مبارک رمضان
تعداد امتيازات: (1311)

فروش ویژه ماه مبارک رمضان

07 خرداد 1396 Article Rating

شرکت ایرتویا شرایط فروش جدید محصولات خود را به مناسبت فرارسیدن ماه مبارک رمضان اعلام کرده است. این بخشنامه که با نام "هرخرید، یک امید" درنظر گرفته شده است شامل تمام محصولات این شرکت می باشد.

شرکت ایرتویا که همواره فعالیت های خیرخواهانه را در راس محورهای ارزشی خود قرار داده و همانطور که از قبل فعالیت هایی در راستای مسئولیت اجتماعی انجام داده است، اینبار نیز مانند سال گذشته به مناسبت ماه مبارک رمضان طرح "هرخرید، یک امید" را به جهت حمایت از کودکان مبتلا به سرطان اجرا نموده است.


همچنین می توانید جهت ملاحظه ی بخشنامه به صورت کامل اینجا کلیک نمایید.

در این طرح به ازای هر خرید مشتریان از محصولات تویوتا و لکسوس، شرکت ایرتویا هزینه یک ماهِ درمان یک کودک وابسته به موسسه خیریه محک را متقبل می شود. در بخشنامه جدید، خریداران محترم می توانند خودروی تویوتا پریوس را در دو تیپ C و3 با شرایط متنوع شامل نقدی و اقساطی تهیه نمایند.

 خریداران تویوتا پریوس علاوه بر بهرمندی از تخفیف ۴ میلیون تومانی در خرید نقدی، دوسال سرویس دوره ای رایگان برایشان درنظر گرفته می‌شود. البته استفاده رایگان ۲ ساله از این سرویس تنها برای خریداران نقدی امکان پذیر است. سرویس‌های رایگان شامل سرویس اولیه ۱۰۰۰ کیلومتر و ۸ سرویس دوره ای حداکثر تا کارکرد ۴۰۰۰۰ کیلومتر می باشد. همچنین در این طرح خریداران می‌توانند از تسهیلات ۶۰ میلیون تومانی بدون بهره با بازپرداخت ۱۵ ماهه و یا تسهیلات ۸۰ میلیون تومانی با کارمزد ۱۵% با بازپرداخت ۲۴ ماهه برای هر دو تیپ خودروی پریوس استفاده کنند. ضمن اینکه به جهت تسهیل در شرایط خرید بدون بهره، تاریخ اولین قسط، سه ماه پس از انعقاد قرار داد درنظر گرفته می‌شود. 

تویوتا راوفور تیپ T3-E نیز دارای یکسال بیمه بدنه رایگان (خرید نقدی) است. ضمن آنکه تسهیلات ۶۵ و ۸۰ میلیون تومانی به ترتیب با باز پرداخت ۱۰ و ۲۴ ماهه برای این مدل درنظر گرفته شده است.همچنین در شرایط تحویل فوری تسهیلات ۶۰ و ۹۰ میلیون تومانی به ترتیب با بازپرداخت ۱۲ و ۲۴ ماهه درنظر گرفته شده است. البته تسهیلات ۶۰ میلیون تومانی بدون بهره و تسهیلات ۹۰ میلیون تومانی با کارمزد ۱۹% قابل انتخاب است.


درطرح "هرخرید، یک امید" لکسوس NX با شرایط جدیدی به فروش می‌رسد. مدل‌های ۲۰۱۷ لکسوس NX200 SPT2 و NX300 C با تسهیلات ۹۰ میلیون تومان بدون بهره و بازپرداخت ۱۲ ماهه و یا یکسال بیمه بدنه رایگان (خرید نقدی) بفروش می‌رسد. همچنین در فروش ویژه مدل ۲۰۱۷ لکسوس NX300 EU FP6 تسهیلات ۶۰ میلیون تومانی بدون بهره با بازپرداخت ۶ ماهه و یا بیمه بدنه یک ساله رایگان (خرید نقدی) در نظر گرفته شده است. همچنین برای این خودرو مطابق روال سابق امکان بهره مندی از تسهیلات ۱۲۰ میلیون تومانی با بازپرداخت ۱۲ ماهه نیز فراهم است.

در شرایط فروش مشارکتی لکسوس NX200t نیز مشتریان باتوجه به شرایط خرید خود از تخفیف ۶،۵ و ۷ میلیون تومانی بهرمند خواهند شد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر از شرایط فروش خودروهای تویوتا و لکسوس اینجا کلیک نمایید.


نظرات ارسال شده

1
# احسان دولت پور (شنبه, 13 خرداد,1396 01:02 ق.ظ)
بهترين و بي نقص ترين انتخابتون ميتونه محصولات اين شكركت باشه خداييش هيچي كم نداره ماشيناش منم هميشه ماشيناي شمارو سوار شدم از كيفيت خوب و خدمات بازديدتون نهايته تشكرو دارم با ارزوي موفقيت روز افزون
2
# احسان دولت پور (شنبه, 13 خرداد,1396 09:19 ب.ظ)
بهترين و بي نقص ترين انتخابتون ميتونه محصولات اين شكركت باشه خداييش هيچي كم نداره ماشيناش منم هميشه ماشيناي شمارو سوار شدم از كيفيت خوب و خدمات بازديدتون نهايته تشكرو دارم با ارزوي موفقيت روز افزون
3
# hossein (یکشنبه, 14 خرداد,1396 10:00 ب.ظ)
lexus rx 200
4
# علی علی اوغلو (پنجشنبه, 01 تیر,1396 10:42 ق.ظ)
بنده ضمن تبریک حلول ماه رمضان به کلیه کارکنان ومدیران خوش قریحه شرکت ایرتویا وهمچنین بخاطرانتخاب روش مردمی انسانی خرید <<یک امید >> که هزینه درمان یک کودک مبتلا به سرطان درسازمان خیریه محک را تقبل میکند تحسین مینمایم امید است این نهال امید کاشته شده سراغاز وسرمشق سایر شرکتها تجارتخانه ها قرار گرفته باشد که کشور بجای تک درختهای فصلی وموسمی به جنگل انبوه درخت امید تبدیل گردد ومیوه های ان دراقصی نقاط دردسترس نیازمندان قرار گیرد بازهم افرین مرحبا احسنت

ارسال نظر جديد

نام

ایمیل

گروه های خبری
آرشیو اخبار