اخبار و اطلاعیه ها

۵۰ شرکت نوآور و تغییر دهنده جهان
تعداد امتيازات: (4)

۵۰ شرکت نوآور و تغییر دهنده جهان

20 شهریور 1396 Article Rating

مجله تخصصی و معتبر Fortune در جدیدترین گزارش سالانه خود لیستی از ۵۰ شرکت بزرگ دنیا را منتشر کرد که در زمینه نوآوری و کمک به حل مشکلات اجتماعی پیشگام می باشند. در این لیست که نام برندهای مختلفی آمده است، برند تویوتا موتورز نیز قرار دارد. مجله معتبر Fortune که هر ساله گزارش های متنوعی در حوزه های مختلف منتشر می کند، در جدیدترین گزارش خود ۵۰ شرکت را به عنوان تغییر دهنده مثبت جهان معرفی کرده است. ۵۰ شرکتی که توسط نویسندگان و سردبیران این مجله با کمک کارشناسان مختصص مورد ارزیابی و بررسی قرار گرفته اند.

شرکت تویوتا موتورز نیز در این لیست توانسته جزو ۱۰ شرکت برتر این گزارش قرار بگیرد. در این گزارش آمده، شرکت تویوتا موتورز با توجه به تولید خودروهای هیبرید و برقی توانسته فروش بسیار بالایی را نسبت به دیگر برندهای خودرویی داشته باشد و این میزان فروش بالا تأثیر قابل توجهی در کاهش آلایندگی های محیط زیست داشته است. این شرکت تا به الان بیش از ۱۰ میلیون خودروی هیبریدی فروخته است، خودروهایی که با کمک موتور هیبرید خود تأثیر قابل توجهی در کاهش مصرف سوخت داشته اند.

نکته حائز اهمیت در این گزارش سالانه این است که در این لیست تنها دو شرکت خودروسازی قرار دارند که تویوتا موتورز با قرار گیری در جایگاه هشتم رتبه بندی کلی به عنوان برترین شرکت خودروسازی معرفی شده است.

شاخص های سه گانه مورد بررسی جهت رتبه بندی شرکت ها

شرکت هایی که در این لیست قرار دارند با توجه به فعالیت هایی که بخشی از استراتژی کسب و کار خود می باشند و تأثیر اجتماعی مثبتی از خود بجای می گذارند، انتخاب شده اند. شرکت هایی که درآمد سالیانه بیش از ۱ میلیارد دلار و بیشتر دارند نیز در اولویت اصلی برای انتخاب قرار دارند. البته سه معیار تأثیر گذاری اجتماعی، دست آوردهای تجاری و میزان نوآوری به عنوان اصلی ترین معیارها معرفی شده است.

نظرات ارسال شده

هم اکنون هيچ نظري ارسال نشده است. شما مي توانيد اولين نظردهنده باشد.

ارسال نظر جديد

نام

ایمیل

گروه های خبری
آرشیو اخبار