اخبار و اطلاعیه ها

تاکوما و افتخاری دیگر برای تویوتا
تعداد امتيازات: (52)

تاکوما و افتخاری دیگر برای تویوتا

01 آبان 1396 Article Rating

تویوتا در بازار آمریکا جز پرفروش ترین شرکت های خودروسازی به حساب می آید و جایگاه ویژه ای در این بازار دارد. محصولات تویوتا در این بازار از فروش بالایی برخوردار هستند و در تمامی سگمنت ها چالش بزرگی برای رقبا مسحوب می شوند. تویوتا تاکوما TRD PRO یکی از جدیدترین محصولات این شرکت می باشد که در سال ۲۰۱۶ معرفی شد. خودرویی با قابلیت های بسیار بالا در بخش آفرود که نسبت به نمونه های استاندارد تاکوما از ویژگی های بیشتری بهرمند است.

تاکوما که افتخارات بسیار زیادی را در کارنامه خود دارد به تازگی از سوی انجمن " نویسندگان خودرو تگزاس" عنوان "برترین وانت سال" را دریافت کرد. این انجمن که در آن خبرنگاران و نویسندگان حوزه خودرو فعالیت دارند، هرساله خودروهای برتر در هر سگمنت را معرفی می کند. امسال نیز برای دومین بار پیاپی تویوتا تاکوما TRD PRO توانست در کلاس وانت های اندازه متوسط عنوان برترین وانت سال ۲۰۱۷ در ایالت تگزاس آمریکا را کسب کند تا افتخار دیگری را برای برند بزرگ تویوتا بدست آورد.

تویوتا تاکوما TRD PRO دارای یک پیشرانه ۶ سیلندر خورجینی با حجم ۳.۵ لیتر و قدرت ۲۷۸ اسب بخار در ۶۰۰۰ دور بردقیقه و حداکثر گشتاور ۳۶۰ نیوتن متر در ۴۶۰۰ دور بردقیقه است. همچنین مشتریان و آفرودبازان برای انتخاب جعبه دنده دو گزینه ۶سرعته دستی و ۶سرعته اتوماتیک پیش رو دارند.نظرات ارسال شده

1
# صوفی (دوشنبه, 01 آبان,1396 02:45 ب.ظ)
تویوتاو. بس.

ارسال نظر جديد

نام

ایمیل

گروه های خبری
آرشیو اخبار