اخبار و اطلاعیه ها

راه اندازی تخصصی ترین مرکز خرید و فروش خودروهای کارکرده توسط ایرتویا
تعداد امتيازات: (1897)

راه اندازی تخصصی ترین مرکز خرید و فروش خودروهای کارکرده توسط ایرتویا

17 آذر 1397 Article Rating

ایرتویا بزرگترین و تخصصی ترین مرکز خرید و فروش خودروهای کارکرده برای مشتریان تویوتا و لکسوس را مطابق با استانداردهای جهانی شرکت تویوتا در ایران راه اندازی کرد.

بازار خودروهای کارکرده، بازاری جذاب برای خریداران خودرو است. طیف گسترده  محصولات از یک سو و از سوی دیگر هزینه کمتر، نسبت به خودروهای صفر باعث شده تا این بازار همواره مورد استقبال خریداران قرار گیرد.

اما بازار خودورهای کارکرده علیرغم جذابیت و پتانسیل بالا، عموماً چالش هایی را برای خریداران و فروشندگان به همراه دارد که برخی از آنها را  می توان عدم ارائه مشاوره مناسب، قیمت های بی اساس، فرآیندهای پیچیده و زمانبر هنگام خرید و یا فروش خودرو عنوان کرد.

حال ایرتویا، با بهره گیری از الگوهای شرکت مادر آماده ارائه خدمات ویژه از قبیل گواهی کارشناسی و ارزیابی فنی و بدنه مبنی بر استاندارد ۱۶۰ موردی شرکت تویوتا، مشاوره تخصصی رایگان خودروهای تویوتا و لکسوس، امکان خرید و فروش یا تعویض خودروی مورد نظر شما در کمترین زمان ممکن با مناسبت ترین قیمت می باشد.

اطمینان از سلامت خودرو با استاندارد ۱۶۰ موردی تویوتا

تمامی خودروهای موجود برای خرید و فروش، مطابق با استاندارد ۱۶۰ موردی شرکت تویوتا و توسط کارشناسان ایرتویا مورد بررسی قرار خواهند گرفت و گواهی ارزیابی فنی و بدنه  طبق استاندارد تویوتا و با هولوگرام ایرتویا صادر شده تا مشتریان از وضعیت سلامت خودروی مورد نظرشان اطمینان کامل داشته باشند.

وقت شما ارزشمند است

شرکت ایرتویا با قریب به نیم قرن سابقه و گستردگی شبکه فروش و خدمات پس از فروش در سراسر کشور  امکان خرید، فروش و یا معاوضه خودرو را در کمترین زمان و با مناسب ترین قیمت برای مشتریان محترم فراهم آورده و همچنین کارشناسان مجرب این شرکت آماده ارائه مشاوره تخصصی در خصوص خودروهای لکسوس و تویوتا به صورت رایگان می باشند.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید:

۰۲۱۷۳۴۵۷۰۰۸

۰۲۱۷۳۴۵۷۰۰۷

۰۲۱۷۳۴۵۷۰۱۲

۰۲۱۷۳۴۵۷۰۱۱

نظرات ارسال شده

هم اکنون هيچ نظري ارسال نشده است. شما مي توانيد اولين نظردهنده باشد.

ارسال نظر جديد

نام

ایمیل

گروه های خبری