شرکت ایرتویا (نمایندگی انحصاری تویوتا )


[IRANDNN_PUBLISHSTARTDATE:dd]

تویوتا پریوس برنده جایزه جهانی خودرو سبز در سال 2017

تویوتا پریوس برنده جایزه جهانی خودرو سبز در سال 2017

تویوتا با خودروی پریوس پرایم موفق به کسب جایزه جهانی "خودرو سبز" از میان 12 خودرو جدید از سراسر جهان در نمایشگاه بین المللی خودرو در نیویورک (12 April 2017) گردید.

این دومین سال متوالی است که شرکت تویوتا موفق به اخذ این جایزه جهانی می گردد و سال گذشته نیز تویوتا با خودروی دوستدار محیط زیست، میرای این جایزه را از آن خود کرد.

 جک هولیس (قائم مقام مدیرعامل تویوتا ) گفت:

 " برای ما این یک افتخار بزرگ است که پریوس عنوان جهانی برترین خودرو سبز را کسب نموده است"

 جک هولیس ادامه داد:

 " برای خودرو ساز جهانی مثل تویوتا که همواره نیاز مشتریان را در اولویت اول برنامه های خود قرار داده، این قبیل جوایز  از اهمیت بالایی برخوردار بوده و موجب تمرکز بیشتر این کمپانی بر روی توسعه محصولاتی همراستا با نیازها و احساسات مشتریانش در گوشه و کنار جهان شده است"

خودروهای کاندید از نظر میزان انتشار گازهای خروجی از اگزوز، مصرف سوخت و استفاده از تکنولوژی های پیشرفته مورد بررسی واقع شده و تویوتا پریوس پرایم با کسب بهترین امتیازات توانست لقب خودرو سبز را برای خود ثبت نماید.

نمونه هایی از جوایزی که تویوتا در طی سال های اخیر کسب نموده است را در ذیل مشاهده می نمایید:

ü      تویوتا پریوس در سال 2010 عنوان جهانی "خودرو سبز" و "خودروی سال"  را به دست آورده است.

ü      تویوتا GT86  جزو سه خودرو کاندید برای عنوان "خودروی سال" در سال ۲۰۱۳.

ü      تویوتا  IQ  و تویوتا  Harrier  به ترتیب عنوان های "خودروی سال" و "خودرو سبز" را  در سال 2009 و ۲۰۰۶ را از آن خود نمودند.

انتخاب خودروها جهت کسب این جوایز جهانی، بر اساس رای هیئت داوران بین المللی و 75 روزنامه نگار متخصص خودرویی از 23 کشور در سراسر جهان انجام می گیرید.تعداد امتیازات: (27) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (2116)
کد خبر: 157