تویوتا پریوس


آینده، هم اکنون!

تور مجازی تویوتا پریوس!مشاهده

C-HR


تمایزی از جنس تویوتا

جهت کسب اطلاعات بیشتر از محصول کلیک نمایید.مشاهده

روفور 2017حس برتر در رانندگی

جهت کسب اطلاعات بیشتر از شرایط فروش کلیک نماییدمشاهده

هایلوکس


سرسخت و بی مرز

جهت کسب اطلاعات بیشتر از محصول کلیک نمایید.مشاهده


Prius Pluse

آینده، همین الان!

جهت تجربه آنلاین پرفروش ترین خودروی هیبریدی دنیا، پریوس کلیک نمایید.

ادامه ...
What is new in toyota Pluse

تازه های تویوتا

پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی شرکت ایرتویا در راستای اطلاع رسانی دقیق و بهنگام به مشتریان گرامی و وفادار تویوتا ، اقدام به انتشار آخرین اخبار ، رخدادها و تازه های تویوتا در ایران و سراسر جهان نموده است.

ادامه ...
Irtoya Online Reservation Pluse

نوبت دهی اینترنتی

در راستای جلب رضایت مندی و ارج نهادن به وقت مشتریان گرامی،شرکت ایرتویا اقدام به راه اندازی خدمات نوبت دهی اینترنتی نموده است،لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر برروی لینک ادامه کلیک نمایید.

ادامه ...
Repair Pluse

سامانه سابقه تعمیراتی

در راستای جلب رضایت مشتریان گرامی ،شرکت ایرتویا امکان مشاهده آخرین سابقه تعمیراتی را فراهم آورده است. لطفا توجه بفرمایید که در حال حاضر صرفا" سوابق خودروهایی که به تعمیرگاه مرکزی مراجعه کرده اند قابل نمایش بوده ودر آینده نزدیک سوابق مشتریان سایر نمایندگیها نیز قابل مشاهده خواهد بود.

ادامه ...
Organization Sales Pluse

فروش سازمانی

شرکت ایرتویا (نمایندگی انحصاری تویوتا ژاپن در ایران) با بیش از 42 سال سابقه درخشان در عرصه ...

ادامه ...
Contract Pluse

امداد جاده ای

به اطلاع کلیه هموطنان عزیز می رساند شرکت ایرتویا در راستای تکریم و رفاه حال هر چه بیشتر مشتریان اقدام به راه اندازی خدمات جاده ای نموده است ،جهت کسب اطلاعات بیشتر برروی ادامه کلیک نمایید.

ادامه ...
training Pluse

کلاس آموزش مشتریان

در راستای رضایتمندی و رفاه شما مشتریان گرامی ، واحد آموزش ایرتویا اقدام به برگزاری کلاسهای آموزشی خودروهای تحویلی به مشتریان خود نموده است خواهشمند است جهت مدیریت بهتر برگزاری این کلاسها در صورت تقاضا را با کلیک برروی لینک ادامه در ذیل تکمیل نمایید .

ادامه ...
Dealers Pluse

نمایندگی های سراسر ایران

نمایندگیهای فروش و خدمات پس از فروش شرکت ایرتویا را در سراسر کشور از اینجا بیابید.

ادامه ...
 
Mobile Software Pluse

دانلود نرم افزار موبایل

واحد انفورماتیک شرکت ایرتویا جهت تسهیل دسترسی علاقه مندان و مالکین خودروهای تویوتا به اطلاعات مربوط به این شرکت، اقدام به طراحی و تولید نرم افزار اختصاصی ایرتویا برای سیستم عامل های Android و iOS نموده است.

ادامه ...
 
Industrial Pluse

تجهیزات صنعتی(لیفتراک-ریچتراک)

واحد تجهیزات صنعتی شرکت ایرتویا فعالیت خود را از سال 1375 با وارد کردن تعداد محدودی لیفتراک جهت حضور در نمایشگاه های تخصصی آغاز نمود.جهت کسب اطلاعات بیشتر برروی ادامه کلیک نمایید.

ادامه ...
 

خدمات سرویس در محل

خدمات "سرویس در محل" با حفظ گارانتی خودروی مشتریان و بدون نیاز به مراجعه مشتری به دفتر مرکزی، از شنبه تا پنجشنبه از ساعت 10 صبح الی 6 بعد از ظهر قابل انجام است. لازم به ذکر است مشتریانی که خودروی آنان فاقد گارانتی می باشد نیز می توانند از این خدمات استفاده نمایند.

ادامه ...